Štěńátka

                                       

                                        MÁME POTVRZENOU BŘEZOST!!!

 

 

 Otec: Ch. Foster Krosandra - DKK 2/2, výstavy: výborný, res. CAC, 4x CAC, 5. místo Velká cena národních plemen (MVP Brno 2008). zkoušky: ZOP, ZM, FPr1, Fpr2, ZVV1, ZPU1. Foter pochází z kvalitního spojení ( sebevědomá Finy Cidabro a pracovně a výstavně ušpěšný otec Ch. Gar z Dašického zátiší.) Foster má velikou chuť do práce, je výborný obranářa jeho velkou předností jsou výborné pachové schopnosti.

 

 Matka: Hereta Daraskár - DKK 0/0 vystavy: velmi dobrá. Zkoušky: ZZO, ZOP, BH, LA1 . Hereta je temperamentní fenečka, milující aportky a jakoukoliv činnost....hlavně ať není nuda. Běhá agility, canicross, stopujeme a okrajově se věnujeme i obranám.

 

 

 

 Oba rodiče mají velmi kvalitní osrstění a pevné kostry, které předávají také svým potomkům. U štěňátek očekáváme temperamentní povahy, ale i pěkný exteriér. Budou vhodná pro výcvik a různé druhy psích sportů. Upřednosňováni budou aktivní zájemci, kteří nenechají svého budoucího pejska zahálet a dají mu možnost využití energie - ať už ve všestranném výcviku, agility, dogtrekingu atd.. Vítání budou také zájemci o výstavy a uchovnění. Hledáme lidičky, kteří umí a chtějí se psem žít. Ne vedle psa!

 

 Štěňátka budou mít jména od písmene „C“. V případě včasného zamluvení nabízíme možnost výběru vlatního jména pro štěňátko. Chovatelský servis je samozřejmostí a stálý kontakt s novými majiteli je velmi vítán.

 

 Datum narození cca: 16.3.2011; předpokládaný odběr cca polovina května 2011

 

 Již nyní bereme záznamy na tato štěňátka. Kontaktovat nás můžete na tel. 737 104 180 nebo na zabina.jane@gmail.com

                       


Fotografie otce

Fotografie matky

Fotografie štěňat
Baccus Gery-Jane Bertík Gery-Jane krmení - 4týdny

Administrace | Vytvořila bobika.own.cz © 2009 - 2010